مرجع مقالات رسمی ادوات کشاورزی مرجع مقالات رسمی ادوات کشاورزی .

مرجع مقالات رسمی ادوات کشاورزی

تفاوت بلوک موتور از یک موتور کشت


تفاوت بلوک موتور از یک موتور کشت
با شناخت با خصوصیت های اصلی هر دو گونه امکانات ، می‌توانید به تفاوت های تحت دقت فرمائید:

قیمت تراکتور دست دوم

تراکتور پیاده روی کارکشته خیس از تراکتور پیاده روی میباشد. این به جهت تلاش تعدادی منظوره دستگاه میباشد.
یک رشد دهنده موتور برای به کار گیری از تعداد متعددی اتصالات گوناگون و یک بلوک موتور پباده سازی نشده میباشد - آری.
یک موتور سیکلت وزن آن بسیار اضافه از یک موتور سیکلت میباشد ، براین اساس سطح مانور کاهش مییابد.

این نکات به وضوح تفاوت دربین تراکتور پیاده روی و یک رشد دهنده را نشان می‌دهد ، بدین ترتیب گذشته از تصمیم گیری آخری و خرید "دستیار" ، بایستی جوانب مثبت و منفی را وزن فرمایید.

در کشت کلبه های تابستانی و گلشن های باغی از وسایل حرکتی متنوع به کار گیری میگردد. باغداران گلشن و تراکتورهای پیاده روی به ویژه تقاضا دارا هستند. اینها دستگاه های مکانیکی میباشند که در کارکردهای عملکردی شخصی آن‌ها شبیه می‌باشند ، البته اساسا تفاوت های اساسی دارا هستند.

انگیزه از یک کشتکار عادی و همتای حرکتی آن ، سست شدن خاک میباشد. توابع دارای ارتباط واحد:

تخریب علفهای هرز؛
ادغام کودها به خاک؛
خرد کردن چوبهای زمین؛
هیلینگ
مکانیسم عمل دستگاه زراعت به جهت چرخشی چرخشی میباشد آسیاب یک‌سری منظوره بعدها 350-700 میلی متر. با به کار گیری از قسمت های جداشونده می قدرت اندازه برش را طوری تهیه و تنظیم کرد که به کارگیری از ابزار روی تخت های با عرضهای متعدد ریلکس باشد. با چسبیدن به زمین ، نصیب کاری واحد ، کاشتگر را به جلو می کشاند. کافی میباشد که بومی فصل تابستان بتواند سرعت تکان را با یاری اهرم در اختیار گرفتن روی گونه زراعت تهیه نماید.

بازار امروزی رشد دهنده های برقی و بنزینی را به مشتریان ارائه میدهد. دوست داستنی ترین گونه های بنزینی ، چون با تحرک معلوم میشوند.

Motocultivators به u200bu200bدسته های پایین تقسیم میشوند.

Ultralightوزنی تا 15 کیلوگرم و قدرت مصرفی تا 1.5-2 اسب بخار واحدها با دستکم تعداد نازل مجهز گردیده اند. مطلوب برای پردازش بخشها گلشن کوچک (5-6 هکتار). بها جور ها به صورت میانگین u200bu200bحدود 15000 روبل میباشد.
ریه هاکلتفترهای موتوری با وزن حداکثر 40 کیلوگرم و راندمان موتور از 2 تا 4.5 اسب بخار مساحت پردازش تا 12 هکتار هزینه از 15000 تا 30،000 روبل متغیر میباشد.
متوسطواحدهای وزن و اقتدار (به ترتیب تا 60 کیلوگرم ، 4/4 اسب بخار). آن ها در معرض پردازش بخش ها تا 50 هکتار قرار دارا هستند. میانگین u200bu200bهزینه گونه در محدوده 30000-50000 روبل.
سنگینتجهیزات کشت موتوری می‌توانند وزن حداکثر 100 کیلوگرم را داشته باشند و قدرت ساخت بیشتراز 6 اسب بخار را دارا‌هستند. اذن میدهد تا بخشها وسیع را پردازش نمائید. نازل ها و اسباب جانبی بیشتری پشتیبانی میشوند. شما میتوانید واحد را از 50،000 روبل خریداری فرمایید.


برچسب: قیمت تراکتور دست دوم،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۵۴:۴۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اخبار تراکتور


امروزه تراکتورهای چینی، هندی و نظارت به بازار جمهوری اسلامی ایران تاخته‌اند، سوای اینکه از سرویس ها بعداز فروش قابل توجهی در مرزو بوم برخوردار باشند .
در حالی که جایگاه معظم رهبری طی تعدادی سال اخیر شعارهای سال خویش را با عبارت‌هایی همچون مجاهدت اقتصادی، اقتصاد مقاومتی و ایجاد و اشتغال اسم گذارده‌اند و حمایت از ایجاد در سمت و سوی نیل به اشتغال استوار حسن باخبر تمام امسال‌ها بوده میباشد، متأسفانه دست‌اندرکاران صنعت و اقتصاد آن چنانکه می بایست با این پیام‌ها و راهکارهای استراتژیک منزلت معظم رهبری همدم نبوده ‌ند !

قیمت تراکتور دست دوم

امروزه بر همگی پر‌نور میباشد که کسی در سوی بسترسازی برای توسعه و گسترش ساخت و اشتغال و در غایت توسعه صادرات در مملکت کارایی می نماید، حتماً در یک مجاهدت وسیع اقتصادی سهم دار میباشد.

آنچه مسلّم میباشد تناقضات جان دار در بعضا از قانون ها و دین‌طومار‌های صادرات و واردات همینطور عدم سعی و نداشتن هدف کافی در بعضا از دولتمردان در زمان‌های متفاوت تا به امروز ایجاد به خیال برخی از سختی ها و آیین‌طومار و ضوابط دست و پاگیر همینطور تعرفه‌های ناهمگون گمرکی با یک معضل جدّی روبه‌رو گردیده و عملاً به یک مریض تبدیل شده‌است.

در سال‌های اخیر خیر صرفا یک مبادرت جدّی در سمت حمایت از ساخت ملّی فیس نپذیرفته بلکه با واردات بی‌روش توسعه و گسترش و مونتاژ بعضی از صنعت های که شبیه ملی دارا هستند، عملاً ضربه جدّی به ساخت ملّی وارد کرده‌اند.مصداق عینی این حقیقت گسترش صنعت مونتاژ تراکتور در شهرهای کرمان ، اردبیل ، کرج و . . . میباشد.

مجموعه صنعتی تراکتورسازی جمهوری اسلامی ایران با یک عقبه وسیع و تجربه نیم قرن خویش توانسته میباشد تحت عنوان وسیع‌ترین تولیدکننده ماشین‌آلات کشاورزی، تراکتورهای متفاوت با توان و اقتدار متنوع، ایجاد و روانه بازار نماید که آخری متاع افتخارآمیز آن تراکتور سنگین ITM 800 بود که حجتی وزیر کشاورزی دولت آقای روضه خوان در مذاکره با صدا و سیما اظهار داشت واردات چنین تراکتوری از آرزوهای ما بود در حالی که‌این مجموعه صنعتی با اتکاء به اقتدار مهندسی خویش، مبادرت به ایجاد آن کرد!

امروزه تراکتورهای چینی، هندی به بازار کشور‌ایران تاخته‌اند فارغ از اینکه از سرویس ها بعداز فروش قابل توجهی در مملکت برخوردار باشند.

تراکتورهای مونتاژی که فارغ از داشتن علم تکنولوژی و فناوری لازم ساکن روانه بازار گردیده و کشاورزان بدبخت و بی‌توان را با ایراد روبه‌رو تولید میباشد در حالی که تیم صنعتی تراکتورسازی جمهوری اسلامی ایران با داشتن ۲۵۰ نمایندگی سرویس ها بعد از فروش در اقصی نقاط مرزو بوم همواره در دسترس مزارع و کشاورزان کشور ایران بوده میباشد.

از طرف دیگر این شرکت پهناور اهل ایران با داشتن کارمندان ۶ هزار نفری اکثری از اشتغال حیطه آذربایجان را بردوش گرفته میباشد. این در حالی میباشد که قریب به ۵۰۰ قطعه‌ساز در سطح مملکت در تأمین قطعات این مجتمع وسیع صنعتی گذراندن زندگی کرده و چرخ‌های معاش خیل عظیمی از کارگران خویش را می‌چرخانند.

این سوله با ساکن کردن تمام قطعات به غیر از یک‌سری متاع جزیی و غیراستراتژیک، نقش اساسی خویش را در ایجاد ملی و دوری از خروج ارز و امداد به اقتصاد مملکت ایفا میکند.

متأسفانه در سال‌های اخیر دولت‌های گوناگون به انحاء متعدد و سوای دقت به ایجاد ملّی اقداماتی را انجام داده‌اند که در تضاد و مغایرت با نتیجه ها حمایت از ساخت ملّی و اقتصاد مقاومتی بوده میباشد. در سال‌های اخیر در حیطه آزاد اروند تراکتورهای فرنگی عرضه گردیده‌اند که به راحتی در سطح استان خوزستان می توانند به راحتی عمل نمایند که این مورد دارنده یک سری مشکل اساسی میباشد.

الف : به مخاطره پرتاب کردن ایجاد ملّی
ب : خروج ارز از میهن در حالی که درین وانفسای تحریم،مرز و بوم نیاز احساساتی به ذخیره و جلب ارزهای فرنگی دارااست.
ج: پرواضح میباشد که زیرا تراکتورهای وارد شده برخلاف خودرو با کمترین و ذیل‌ترین تعرفه وارد میهن می گردند، طبیعی میباشد که قدرت رقابتی تولیدها داخلی از آنان سلب گردیده و با کوچک‌ترین بحرانی شیرازه خویش را فرو می پاشند و این یعنی تهدید ایجاد و اشتغال!

بعضا از از مالک‌نظران عقیده دارا‌هستند که می بایست ایجاد ملّی به خویش تکانی داده و خویش را فراهم رقابت با تولیدات فرنگی نماید.دقیقاً همین طور میباشد امّا خیر در یک نزاع و رقابت نفس‌گیر،غیررقابتی و ظالمانه !

رقابت بایستی وقتی باشد که برای هر دو حریف قابلیت برابر آماده گردیده باشد خیر اینکه تعرفه را چیزی مشابه صفر کنیم و از طرف دیگر بگوئیم با جنس فرنگی رقابت کن !


برچسب: قیمت تراکتور دست دوم،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۵۰:۲۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تراکتور های نخستین بسیار پهناور


تراکتور های نخستین بسیار پهناور بودند و به محافظت و حفظ متعددی احتیاج داشتند چون برای تامین قدرت مایحتاج تراکتور ها از یک موتور بخار به کار گیری می‌شد که به مقادیر متعددی آب و زغال سنگ نیاز داشت این تراکتور ها دارنده چرخ های بسیار وسیع از مال فلز بودند فلزی بودن چرخ ها سبب کاهش سرعت ماشین می‌شد البته می توانست وزن بسیار زیاد تراکتور را تحمل کند و این زمینه در تراکتور های بعدی رفع شد و تراکتور ها با چرخ های لاستیکی به بازار آمدند.

قیمت تراکتور دست دوم

ساختمان تراکتور
در ساختمان تراکتور ها از نازکی و زیبایی صرف لحاظ گردیده و به توان و استحکام ماشین پرداخته شده‌است سوخت تراکتور های مدرن از سوخت های فسیلی (بنزین، گازوئیل، گاز مایع) است. واژه تراکتور به ماشین هایی گفته میگردد که برای تامین توان ما یحتاج جهت کشیدن امکانات و ادوات کشاورزی آیتم استعمال قرار میگیرد تراکتور یکی‌از همه گیرترین و کهن ترین ماشین های مولد نیرو میباشد که امروزه در سراسر عالم از این ماشین در شغل های کشاورزی استعمال می‌شود و متناسب با شغل های متعدد تراکتور های امروزی خیس و آپ تو دیت خیس ساخت می‌گردد تراکتور ها دارنده گونه های گوناگونی میباشد از قبیل تراکتور های صنعتی و یا این که راهسازی و تراکتور های کشاورزی که خویش دارنده دسته های متنوعی هست .

تراکتور های صنعتی
تراکتور های صنعتی که در اندازه ها و اشکال متعدد جهت شغل های صنعتی و حمل و نقل و جابه جایی وسایل در کارخانجات، شرکت ها پهناور تجاری، فرودگاه ها و ... گزینه به کارگیری قرار می‌گیرند در بعضا موردها نیز می اقتدار از آن‌ها در شغل های کشاورزی فایده جست. این ماشین ها می‌توانند به دستگاه های بالابر, حفاری, بارکن مکانیکی و ادوات شبیه که روی آن‌ها سوار می گردند مجهز نمود.

 

تراکتورهای زنجیری
از مزیت های این تراکتور ها کاهش فشار بر سطح خاک و ارتقا کشش در زمین های باتلاقی و قابل انعطاف یا این که زمین های مسطح که تراکتور ها اختلال پایداری دارا هستند هست از تراکتور های زنجیری به طور محدود در کشاورزی به کار گیری می‌گردد که مورد ها مصرف این تراکتور در باغ ها میوه، ساخت نهر های انتقال آب، تعمیر جاده، حفر چاه جهت ذخیره سازی آب و ... است.

 

تراکتور های سه چرخ
تراکتور های سه چرخ که چرخ جلو آن ها تک چرخ یا این که جفت چرخ میباشد و دارنده دو چرخ در عقب می‌باشد که مسافت آنان جهت مراقبت تعادل معمولا زیاد و قابل تهیه و تنظیم میباشد تراکتور هایی که دارنده قدرت بالا میباشد چرخ های عقب آن قابل افزایش میباشد که‌این دستور سبب ارتقا خواص شناوری تراکتور و کاهش فشار بر خاک می‌گردد.

 

تراکتور های دانگ فنگ
تراکتور دانگ فنگ در دو جور DF404 G2 و DF254 G2 از تولید ها نو کمپانی تولیدی ماشین های کشاورزی دانگ فنگ میباشد که در کمپانی پارس آرای کوهستان عرضه میشود این تراکتورها دو منظوره میباشد و با اعتنا به نیاز یوزرها پباده سازی شده‌است. می قدرت از آن‌ها در مزارع برنج و زراعت های سبک بهره برد این دستگاه ها دارنده موتور دیزلی سه سیلندر می‌باشند .


برچسب: قیمت تراکتور دست دوم،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۰۹:۴۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

درباره الکترو صنعت پارسه

درباره الکترو صنعت پارسه

تعمیرات تخصصی الکترونیک صنعتی ( تعمیر اینورتر درایو ، تعمیر سافت استارتر ، تعمیر تجهیزات اتوماسیون صنعتی و... )

الکترو صنعت پارسه با سالها تجربه و با همت و هم فکری تعدادی از مهندسین و کارشناسان باسابقه و مجرب در رشته های الکترونیک و برق و صنایع وارد بازار کار و تعمیرات تخصصی انواع بردهای الکترونیکی از جمله تعمیر اینورتر درایو ، سافت استارتر و تعمیرات تجهیزات اتوماسیون صنعتی شده است.

هدف و انگیزه اصلی در راه اندازی این مجموعه تلاش مستمر در راه ساختن و آبادانی میهن عزیزمان و بی نیازی کشورمان در زمینه تعمیرات و خدمات رسانی به صنعت بود است .

در همین راستا تکنسینهای فعال در الکترو صنعت پارسه با بهره گیری از نیروهای تحصیل کرده و مستعد در عرصه تعمیرات اینورتر درایو های AC - DC - SERVO ، تعمیر سافت استارت،تجهیزات اتماسیون صنعتی،PLC،HMI،تعمیر ایسیو و یونیت کنترولرها،تجهیزات مدرن صنعتی،برد لوازم پزشکی،لوازم خانگی در کشورعزیزمان نمودند.

همچنین الکترو صنعت پارسه در زمینه مشاوره و راه اندازی تجهیزات صنعتی فعالیت مستمری داشته و دارد.

سعی و تلاش مدیریت الکترو صنعت پارسه افزایش بهره وری همراه با توسعه امکــــــانات سخـــت افزاری و نرم افزاری در شرکت و نیز انجام اصولی و کارشناسی کلیه پروژه ها با استفاده از امکانات و دانش نیروهای متخصص بوده است .

همچنین مجموعه ما اماده عقد قرارداد با شرکتها - سازمانها و کارخانجات جهت امور گارانتی تامین و نگهداری محصولات تولیدی و وارداتی میباشد.

تعمیرات تخصصی در مجموعه الکترو صنعت پارسه :

تعمیرات اینورتر های صنعتی / سافت استارتر / کنترل دما / ایسیو و یونیتهای کنترل

 • اینورتر های AC                                 
 • اینورترهای DC
 • سروو درایوها
 • سافت استارتر ها
 • کنترل کننده های دما
 • ایسیو و مانیتورهای ماشیهای سنگین و راهسازی

تعمیرات درایو های صنعتی شامل موارد زیر میباشد :

 • تعمیر مدار قدرت
 • تعمیر مدار سوئیچینگ ( تغذیه )
 • تعمیر مدار DC BUS
 • تعمیر مدار گیت درایو IGBT
 • تعمیر مدار گیت درایو تریستور
 • تست و تعویض پل دیود و IGBT
 • تعمیر بانک خازنی
 • تعمیر مدار CPU
 • تعمیر  کارت های I/O
 • تعمیر کی پد و نمایشگر
 • رفع انواع خطاهای سخت افزاری و نرم افزاری
 • تعمیرات اینورتر

تعمیرات سافت استارتر شامل موارد زیر میباشد : ( تعمیر سافت استارت )

 • تعمیر مدار سوئیچینگ ( تغذیه )
 • تعمیر مدار گیت درایو تریستور
 • تعمیر مدار بای پس
 • تعمیر مدار I/O
 • تست و تعویض تریستور
 • تعمیر CPU
 • تعویض رله های بای پس
 • تعمیر کی پد و نمایشگر
 • رفع انواع خطاهای سخت افزاری و نرم افزاری

تعمیرات کنترل دما شامل موارد زیر میباشد :

 • تعمیر مدار سوئیچینگ ( تغذیه )
 • تست رله ها
 • تست سنسور و عملکرد کنترلر
 • تعمیر کی پد و نمایشگر
 • رفع انواع خطاهای سخت افزاری و نرم افزاری

تعمیرات ایسیو و مانیتور های خودروهای سنگین و راهسازی : ( تعمیر ایسیو )

تعمیرات مدارهای الکترونیکی انواع ماشینهای راهسازی ، اتوبوس ، تریلر ، کامیون  جرثقیل و ... تمامی برندهای موجود

 • تعمیر یونیت کنترل موتور
 • تعمیر یونیت کنترل گیربکس
 • تعمیر یونیت مدیریت ترمز
 • تعمیر یونیت  سیستم تعلیق
 • تعمیر یونیت تولید باد
 • تعمیر یونیت سیستم هشدار
 • تعمیر یونیت فلاشر
 • تعمیر یونیت کنترل آلاینده های خروجی
 • تعمیر یونیت کنترل تجهیزات اتاق
 • تعمیر مدار کولر و تهویه مطبوع
 • تعمیر یونیت ریتاردر
 • تعمیر مانیتور
 • تعمیر کیلومتر
 • برنامه ریزی و تغییر پارامتری

 

امکان تعمیر بردهای در مجموعه الکترو صنعت پارسه به شرح زیر میباشد : ( تعمیرات اینورتر )

تعمیرات تخصصی اینورتر درایوهای AC - DC - SERVO در کیلوات مختلف ( تعمیرات اینورتر )

تعمیرات تخصصی سافت استارتر ها در کیلوات های مختلف ( تعمیر سافت استارت )

تعمیرات تخصصی انواع تجهیزات اتماسیون صنعتی ( HMI-plc و ... )

تعمیرات تخصصی انواع کنترل دما ها

تعمیرات تخصصی انواع بردهای صنعتی ( سویچینگ-منابع تغذیه و... ) ( تعمیرات درایو )

تعمیرات تخصصی تجهیزات ابزار دقیق

تعمیر تخصصی انواع یونیت کنترلرها - ecu خودروها و ماشین الات راهسازی – سنگین – خودروهای وارداتی و ایرانی

تعمیرات انواع بردهای الکترونیکی خودرو و ماشین الات صنعتی

تعمیر تخصصی انواع بردهای الکترونیکی لوازم خانگی

تعمیر تخصصی انواع بردهای صنعتی (cnc و ... )

تعمیر تخصصی اینورترهای جوش رکتیفایر

تعمیر تخصصی بردهای لوازم پزشکی

تعمیر تخصصی انواع سوِیچینگ

مهندسی معکوس طراحی ساخت و کپی مدارات الکترونیکی

و ...

برندهای اینورتر ( تعمیرات اینورتر ) ، سافت استارترها ( تعمیر سافت استارت ) و کنترل دماهای صنعتی:

کنترل تکنیک Control Techniques - امرسون Emerson - دلتا Delta - ال اس LS - کب KEB - ای بی بی ABB - پارکر Parker - یوروترم Eurotherm - یاسکاوا Yaskawa - امرن Omron - اشنایدر Schneider Electric - زیمنس Siemens - دانفوس Danfoss - امترون Emotron - تله مکانیک Telemecanique - وکن Vacon - الین Elin - سانفار Sunfar - جفران Gefran - پاترن Powtran - لنزه Lenze - بامولر Baumueller - سانترنو Santerno - اینوت Invet - هیتاچی Hitachi - ویچی Veichi - پاناسونیک Panasonic  - میتسوبیشی Mitsubishi - هیوندای Hyundai - تکو Teco - کینکو Kinco - پرتو صنعت - SEW - الن بردلی Allen Bradley - فوجی الکتریک Fuji Electric - وگ Weg - ریچ Rich - ای ایستار iAstar - لوری سومر Leroy somer - پاور الکترونیکس power electronics - بالدور Baldor - فانوک Fanuc - مولر Moeller - اتون Eaton - اوکام Aucom .

برندها های خودروهای سنگین و راهسازی ( تعمیر ایسیو ) :

اسکانیا Scania - ولوو Volvo - بنز Benz - مان MAN -  کاترپیلار Caterpillar - کماتسو Komatsu - هیوندای Hyundai - داف DAF - ایوکو Iveco - هینو Hino - دانگ فنگ Dongfeng - ماک Mack - ایسوزو Isuzu - رنو Reno - دوسان Doosan - کمنز Cummins - هیتاچی Hitachi - کامینز Cummins و...

در صورت داشتن هر گونه سوال ( تعمیرات اینورتر ) با کارشناس فنی تماس حاصل فرمائید : ۰۹۱۲۹۲۱۸۶۸۰ حیدری

اطلاعات تماس بیشتر :

تلفن : 02166386445 ------ 02166857821
همراه : 09129218680 
آدرس سایت منبع : www.e-s-p.ir
ایمیل : workshop.esp.ir@gmail.com
اینستاگرام : heydari_esp
 تلگرام : electrosp@


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۵۲:۵۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

افزایش ورودی گوگل 250 ثانیه ای

همانطور که باید بدانید ورودی گوگل تاثیری بیش از 70 درصد در ارتقا و پیشرفت سئو و افزایش رتبه وب سایت می گذارد.
حتی اگر سایت شما سئو مناسبی نداشته باشد، اما ورودی های آن منظم و دقیق باشد می تواند جایگاه خوبی را در نتایج کسب کند. !

یکی از مهم ترین فاکتور های سئو و افزایش رتبه سایت، بالا رفتن تعداد ورودی های گوگل به صورت کاملا طبیعی است.

یکی دیگر از عوامل مهمی که در کیفیت ورودی گوگل دریافتی وجود دارد کلیک کردن کاربر در سایت بعد از ورود به سایت است.
کلیک صورت گرفته برای سایت بسیار مفید است که باعث هدایت به صفحه ای دیگر از وب سایت شود. این فرایند علاوه بر امتیاز مثبت برای سایت به معنای سئو اصولی و صحیح ورودی گوگل می باشد.

 

چرا ورودی گوگل هدفمند :

ورودی گوگل به کسب کار شما اعتبار می بخشد تا بتوانید با کلمه کلیدی مربوط به تخصص و خدمات خود، بیشتر دیده شوید و در طولانی مدت کلیک بیشتر و در نتیجه منجر به فروش عالی و درخشش سایت در نتایج در میان رقبا، باعث افزایش نرخ ctr سایت می شود.
هوش مصنوعی گوگل بر این باور است وقتی سایتی ورودی گوگل دارد و مثلا در 10 نتیجه اول، کاربران زیادی بر روی آن کلیک می کنند باید سایت جذابی و مفیدی باشد این فرایند به مرور زمان رتبه سایت را بر روی آن کلمه کلیدی افزایش می دهد .

 

تاثیر ورودی گوگل برای وب سایت:

افزایش رتبه ی کلمات کلیدی سایت
ارتقا رتبه الکسا
افزایش میزان طبیعی بودن وب سایت شما در گوگل
کسب رتبه های برتر گوگل در کوتاه ترین زمان ممکن
سرعت ایندکس شدن صفحات سایت
افزایش Page Authority
افزایش Domain Authority
افزایش rank moz

 

دیگر تاثیرات ورودی گوگل زماندار "۸۰ و "۱۵۰ و "۲۰۰ و "۲۵۰ ثانیه ای :

بازدهی بالا و ماندگار این روش
بالا بردن ترافیک هدفمند سایت
بالا بردن رتبه سایت در سرچ گوگل
زمان ماندگاری بیشتر کاربر در سایت
کاهش طبیعی رتبه الکسا و افزایش اعتبار سایت
ارتقا فوری Bounce Rate الکسا
ارتقا فوری Daily Pageviews per Visitor الکسا
ارتقا فوری Daily Time on Site الکسا

 

بیشتر افراد اولین قدمی که برای آنالیز و رتبه سنجی یک وب سایت در نظر میگیرند بررسی رتبه الکسا آن سایت است. این شیوه ی صحیحی است، چون ورودی های گوگل این توانایی را دارند که نمودار ورودی سایت ها را در الکسا به میزان قابل توجهی در کمترین زمان ممکن افزایش دهند. ۹۰ درصد وبمستران از سرویس های ورودی گوگل برای طبیعی جلوه دادن رتبه الکسا وب سایت خود کمک می گیرند.

با سفارش ورودی گوگل در شیک رنک می توانید بازدید های بسیار با کیفیتی برای سایت خود ایجاد نمایید، این فرایند تاثیر بسیار مثبتی در افزایش جایگاه سایت شما در گوگل خواهد داشت.

همین امروز با سرویس های ورودی گوگل شیک رنک شروع کنید .

لینک سفارش : https://www.chicrank.com/google.php

منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۳۷:۲۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

باکس دنده مالبند با تریلر کش سنگین


باکس دنده
مالبند با تریلر کش سنگین
گونه : کشوئی شیلنگ هیدرولیک منحصربه‌فرد تریلر
سرعتهای خروجی : هشت سرعت جلو و دو سرعت عقب حافظ راننده
محور انتقال نیرو (P.T.O)

قیمت تراکتور دست دوم

صندلی دولوکس
گونه p.t.o : تک سرعته (مستقیم با موتور یا با گیربکس ) زنجیر مهار کننده
سرعت زمان در 1684 بدور موتور : 540 بدور در دقیقه وزنه های چرخ جلو
قطر محور : 35 میلی متر وزنه های چرخ عقب منحصر به فرد مدل دیسکی
تعداد شیار : 6 شیاره باکس ابزار با ابزارهای عمومی و آچارچرخ
کلاچ
وزنه های کیفی جلوی تراکتور
جور : دوبل
قطر : 305 میلی متر سایر امکانات به گزینش مشتری

شیر دستور هیدرولیک جهت به کار گیری در ادوات
چرخ عقب 38-12 * 6/13 دیسکی
سایه بان
گیربگس سنکرون 12 سرعت جلوو 4 سرعت عقب

طبقه بندی اشکال تراکتور

از آن جا که کاربرد تراکتور در دنیای نو بسیار گسترده میباشد , تراکتور هایی که ساخته می‌شوند دارنده قدرت , اندازه و طرح های متفاوتی می باشند . تحویل تدریجی تراکتور , موجب به وجود وارد شدن طبقه بندی های متفاوت برای آن شده‌است . ترکتورهای تشکیل شده :
الف) بر پایه ی تامین خواص کششی و خودرو بودن
1- تراکتورهای چرخ دار
2- تراکتورهای زنجیری
ب) بر طبق مورد ها به کارگیری
1- تراکتور های همگانی یا این که تراکتورهای خدماتی
2- تراکتئرهای تمامی کاره یا این که تراکتور های ستون عمل
3- تراکتورهای پا بلند یا این که شاسی بلند
4- تراکتورهای باغی
5- تراکتورهای صنعتی
6- تراکتورهای یونیورسال
7- تراکتورهای باغچه ای و تراکتورهای چمن زن
8- تراکتورهای دو چرخ یا این که تیلر های موتوری
ج) مبنی بر گونه شاسی یا این که کادر
1- تراکتورهای با شاسی
2- تراکتورهای نصفه شاسی
3- تراکتورهای فارغ از شاسی
الف) طبقه بندی مبتنی بر خواص کششی و خودرو بودن- تراکتورهای چرخ دار متمایز ترین و توسعه یافته ترین گونه ماشین به خصوص جهت هدف های کشاورزی می باشند . این تراکتورها سه چرخ یا این که چهار چرخ ساخته میگردند.گونه های تراکتورهای چهار چرخ به قرار پایین میباشد:
تراکتورهای چهار چرخ عادی, تراکتورهای چهار چرخ محرک, تراکتورهای چهار چرخ متحرک محرک با چرخ های کوچک جلو ,تراکتورهای چهار چرخ محرک با چرخ های وسیع و و معادل.
- طی سالهای متمادی از تراکتورهای زنجیری به خواسته کاهش فشار برروی خاک و بالا رفتن کشش در زمینهای قابل انعطاف , که دارنده مقاومت یه خرده می باشند, مصرف شده اند . این تراکتورها همینطور در زمین های مرطوب و باتلاقی, یا این که در مناطقی که پایداری چرخ های تراکتور با انواع روبرو میشود , مانند بخشها تپه ای با شیب های تند و زمین های ناهموار آیتم به کارگیری قرار می‌گیرد.
گرچه به کارگیری از تراکتورهای زنجیری در کشاورزی محدود میباشد , البته از این تراکتورها می شود به خیر و خوبی در مورد ها ذیل بهره برد:
1- اشتفاده در باغ ها میوه و جنگل زارها
2- تزکیه و احیای زمین
3- انجام عملیات حفاظتی خاک
4- تولید استخرهای ذخیره سازی آب در مزرعه
5- عملیات خاکبرداری و تسطیح زمین های زراعی به خصوص مزارع آبی رنگ
6- ساخت نهرهای انتقال آب
7- به فعالیت بردن پایین شکن ها و وسایل خاک ورزی عمیق
8- تعمیر جاده


برچسب: قیمت تراکتور دست دوم،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۳۵:۵۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

راهبرد برای مونتاژ مینی تراکتور بر پایه ی موتور بلوک


اقتدار یک مینی تراکتور را با دست خویش از موتورلا خارج آورد
ایده آل برای پردازش نقشه های کوچک زمین. این واحد به شما اذن می‌دهد راحتی بیشتری برای انجام اقداماتی که معمولا با یاری یک تراکتور پیاده روی انجام می دهید: برداشت، حمل و نقل کالاهای متعدد. البته هر کسی برای خرید یک جور کارگاه فراهم وجود ندارد، که با هزینه بالای آن توضیح داده شده‌است. براین اساس، اکثری از تبدیل تراکتور به تراکتور مینی با دست خویش انجام میدهند.

قیمت تراکتور دست دوم

مینی تراکتور خانگی با موتور از موتورلا
به مراد برد در اعمال تغییرات، لازم میباشد پنبه مطلوب را تعیین فرمائید، که بایستی دارنده خصوصیت های خاصی باشد، یعنی:

توان - حوزه های بزرگتر که شما قصد دارید پردازش نمایید، توان بیشتری داشته باشید.
مدل سوخت - ترجیح داده میگردد که واحد با سوخت دیزل عمل نماید، به این دلیل که این دستور عمل بیشتری را انجام می‌دهد. علاوه بر این، موتورهای دیزلی بسیار ارزان خیس از مصرف بنزین میباشند.
وزن - پنجه، داشتن یک عده کوچکتر، قابل در دست گرفتن خیس میباشد. با این درحال حاضر، یک واحد عظیم با معالجه خاک جامد بسیار بهتر خواهد شد؛
هزینه - پیشنهاد می شود که ترجیح به دسته های داخلی مقرون به صرفه خیس باشد.
تهیه و تنظیم برای تغییر و تحول موتور بلوک در یک مینی تراکتور
علاوه بر تراکتور پیاده روی، شما می‌توانید یک کیت مهیا فراهم برای تبدیل آن به یک مینی تراکتور با دست خویش را خریداری نمائید.


این ممکن میباشد دربرگیرنده اجزای متعدد و قطعات، یعنی:

امر؛
سیلندر ترمز؛
کادر؛
اهرم در دست گرفتن
صندلی؛
آسانسور عقب یا این که جلو؛
هیدرولیک برای تراکتور؛
تیم ای برای نصب فعال pochvofreza.
آداپتور مونتاژ با هاب و ترمز.

چنین تیم ای به شما یاری میکند تا با تبدیل بلوک موتور به یک مینی تراکتور کنار بیایید.


راهبرد برای مونتاژ مینی تراکتور بر پایه ی موتور بلوک
به مراد ایجاد یک تراکتور کوچک بر طبق موتور بلوک با دست خویش، پیشنهاد میشود در ادامه راهبرد پایین:

گذشته از آغاز فعالیت، قطعات لازم (یا این که کیت فراهم مهیا فراهم) و ابزار را فراهم نمائید. ممکن میباشد شما نیاز به یک مته الکتریکی، دستگاه جوش، پیچ و مهره، مهره ها، کلید های برقی و پیچ گوشتی، بلغاری، دیسک های برش فلز دارید.
سفارش می شود یک مینی تراکتور آینده تهیه و تنظیم فرمائید.
با یاری لوله ها یا این که کناره های فلزی، ساختار پشتوانه را کامل شدن می‌کند. این بایستی صورت پذیرد تا قابلیت و امکان نصب یک جفت چرخ مازاد مهیا شود. مخازن برای کادر به وسیله یک آسیاب برش و بوسیله جوشکاری یا این که پیچ و مهره الکتریکی متصل می‌شوند. درین مرحله، می‌توانید پوشه ضمیمه را فورا نصب نمائید، که قابلیت و امکان به کار گیری از امکانات مازاد را مهیا مینماید.
قطعه لوله فلزی به محور جلو پیوند می خورد، که به نوبه خویش، جفت چرخ متصل میباشد.
در جلو فریم، موتور را نصب فرمایید. در محل نصب آن سیستم نصب را نصب نمایید.
بعد از ساختار شالوده مونتاژ شده‌است، سیستم ترمز نصب شده‌است، و همینطور توزیع کننده هیدرولیک برای فعالیت با اتصالات.
در حالا اجرا، بعد از آن شما میتوانید به عمل.
این الگوریتم اقدامات ممکن میباشد زمانی که پنجه های اقتدار از چنین جور هایی به فعالیت می رود مطلوب باشد: "Neva"، "Centaur"، "Agro"، "Zubr". در فیض شما یک تراکتور توده و نوع توده و دسته اخذ میکنید.


برچسب: قیمت تراکتور دست دوم،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۸:۲۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چه گونه تراکتور قابل قبولی را تعیین نماییم؟


چه گونه تراکتور قابل قبولی را تعیین نماییم؟


عملیات زراعی و باغبانی، ذاتاً دشوار و مالامال زحمت میباشند. ولی گاه استعمال از ادوات و ماشین‌آلات نامناسب، خیر فقط هزینه هنگفتی را به استفاده کننده زور می‌نماید، بلکه با فساد‌های پی درپی و لزوم تعمیرات پی در پی، روزگار فعالیت و خستگی ناشی از فعالیت را نیز ارتقاء می دهد. شاید بتوان داعیه نمود، تعیین ماشین‌آلات مطلوب برای زمین‌های وسیع، به جهت سودآوری بیش تر زمین و تکنولوژی‌های توسعه یافته‌خیس در ماشین‌آلات پهناور و وجود مطالعات مختلف در این مورد، راحتتر مینماید.

یکی‌از اولی ماشین‌آلاتی که ممکن میباشد برای گلشن خویش نیاز داشته باشید، تراکتور باغی میباشد. تنوع گسترده تراکتورهای باغی جانور در بازار، ممکن میباشد استفاده کننده را در وهله نخستین با سردرگمی مواجه سازد و او را در معرض حجمه تبلیغات گسترده یک مارک مختص، سوای دور اندیشی از ویژگی ها تراکتور و نیاز حقیقی و واقعی کاربری خویش، قرار دهد. تعیین تراکتور مطلوب، خیر فقط به راحتی فعالیت یاری می نماید، در هزینه و زمانه مصرفی نیز صرفه‌جویی میکند.

قیمت تراکتور دست دوم

مستقل از ترازو داده ها و تجربه کاری استفاده کننده، او‌لین فاکتور پیش از خرید هر وسیله، همواره آشنایی نیازهای کاربری مصرف‌کننده و آن گاه آشنایی خصوصیت‌های دستگاه‌های جان دار در بازار میباشد. در چهره عدم انطباق این دو فاکتور، هر خریدی می تواند خریدی ناموفق محسوب شود.

هرچند شاید شایسته ترین شیوه برای گزینش تراکتور مطلوب، مشورت کردن با اشخاص باخبر دراین مورد باشد، البته درایت و شم استفاده کننده نسبت به مانورپذیری، راحتی عمل، ارگونومیک، ایمنی، سرویس ها بعد از فروش و قدرت تراکتور انتخابی شرط لازم درین فرآیند میباشد. حتی‌در مواقعی، آزمایش دستگاه و مشاهده عمل حقیقی وواقعی دستگاه نیز به تعیین درست‌خیس تراکتور مد لحاظ یاری می‌نماید.

شایسته ترین رویه برای دستیابی به یک تعیین مطلوب در طول خرید تراکتور، تولید لیستی از فاکتورهای مهم و مد حیث استفاده کننده میباشد. موردها تحت قادر است پند قابل قبولی برای تنظیم این لیست باشد:

- آیا عمل با این تراکتور شل میباشد؟ از پاراگراف مورد ها سنجش راحتی عمل با تراکتور، مسافت مطلوب کنسول (داشبورد) جلوی تراکتور و صندلی استفاده کننده میباشد. به گونه ای که استفاده کننده برای دستیابی به دستور، دنده‌ها، پدال‌ها مشاهده عقربه‌های نشانگر و.... نیازی به خم شدن و تغییر تحول موقعیت استقرار خویش نداشته باشد.

- آیا کابین و صندلی تراکتور ریلکس میباشد؟ استفاده کننده ممکن میباشد دوران متعددی را صرف فعالیت با تراکتور در زمین و گلشن خویش کند. از این رو راحتی محل استقرار استفاده کننده از پاراگراف فاکتورهای کلیدی تعیین یک تراکتور میباشد. صندلی قابل تهیه و تنظیم، فضای کافی برای قرار به چنگ آوردن پا در ذیل صندلی، طول مطلوب و راحتی در پیاده و سوار شدن از پاراگراف معیارهای مهمی میباشد که یک تراکتور را کاربرپسند می‌سازد. امروزه تراکتورهایی به بازار عرضه گردیده اند که علاوه بر تمام موردها فوق، مجهز به صندلی و دستور قابل گردش به مراد راحتی فعالیت حین انجام عملیات با ادوات پشت تراکتوری هستند که از پاراگراف آن می‌اقتدار به تراکتور باغی کمرشکن BCS-FERRARI COBRAM 60 AR اشاره کرد.


برچسب: قیمت تراکتور دست دوم،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۲۸:۳۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تراکتور میتسوبیشی شاکتی گونه MT 180 D


از هنگامی که گمرک جمهوری اسلامی ایران اذن ورود تراکتورهای مصرف شده و استوک را به مملکت صادر کرد برخی از کشاورزان به جای خرید تراکتور های صفر به خرید تراکتور های استوک رو آوردند که‌این دستور منجر ساخت مشکلاتی در صنعت کشاورزی شوید. هنگامی که مارک‌ها و برندهای متعدد تراکتورهای فرسوده وارد می‌شود، قاعدتا سرویس ها گارانتی و وارداتی از سوی شرکت‌ها و کارخانجات خالق و تضمین قطعات وجود نخواهد داشت و این زمینه یک چالش پهناور برای مزارع و شالیزار های کشاورزی هست.

قیمت تراکتور دست دوم

عدم وجود قطعات و اسباب یدکی ما یحتاج، نبود اشخاص کارشناس و تعمیرکار و ... قادر است برای تراکتورهای استوک یک خلل وسیع محسوب شود چون در رخ نبود مورد ها نام برده دستگاه بلا استعمال گشته و به کشاورزان زیان مالی وارد می‌کند. براین اساس در فیس داشتن دارایی کافی پیشنهاد مینماییم از تراکتور های صفر به جای تراکتور های استوک استعمال شود.

کمپانی کوهستان با انگیزه پیشرفت و بسط ی صنعت کشاورزی به عرضه محصول ها کیفیت خوب از معتبرترین برندهای دنیا کرده است براین اساس این موسسه با ارائه سرویس ها صادقانه خویش در تامین ماشین آلات و بقیه ادوات کشاورزی رده ویژه ای در بخش کشاورزی به دست آورده میباشد.

 

تراکتور میتسوبیشی شاکتی گونه MT 180 D
کاربرد تراکتور در صنعت کشاورزی کشور‌ایران از اهمیت بالایی شامل است و امداد شایانی به مکانیزه کردن این صنعت نموده است. تراکتورهای کمپانی کوهستان و ادوات و دنباله بندهای آن از معتبرترین برندهای جهانی تامین و عرضه می‌گردد. یکی تولیدات این شرکت تراکتور میتسوبیشی شاکتی دسته MT 180 D هست که در بخش تحت به خصوصیات و خصوصیات آن پرداخته میشود.

قابلیت و امکان خاک ورزی زمین های کم آب
امکان جابجا کردن و حمل و نقل اجسام
قابلیت و امکان تکان در گل و شالیزار
شخم زدن گونه های اراضی
امکان به کارگیری از خیش
انجام گونه های وظایف سم پاشی و کود دادن
با دقت به مشقت خاک و کلوخ هنگامی که زمین کم آب هست و مشکلاتی که در شخم زدن آن‌ها موجود است، توان در خاک ورزی این جور از تراکتور در زمین های کم آب بسیار عالی و بی سابقه می‌باشد. این تراکتور در زمین های گوناگون از قبیل زمین های کم آب و دارنده گل و لای فراوان قابل به کارگیری هست. همگی ادوات و دنباله بندها بدین نوع از تراکتور شاکتی قابل اتصال است. این تراکتور دارنده موتور دیزلی است که نوع آن K3C میباشد. نیروی خروجی موتور آن 18.5 اسب بخار در 2700 به دور در دقیقه هست. قطر سیلندر و طول آن به ترتیب 70 و 80 میلی متر است. موتور این نوع از تراکتور 3 سیلندر میباشد. کورس جابجایی سیلندر 900 سی سی و سوخت مصرفی آن گازوئیل می‌باشد و گنجایش سوخت آن 18 لیتر میباشد. گیربکس این ماشین از گونه دنده ای انتخابی است و دارنده 6 رتبه سرعت به سمت جلو و 2 سکو سرعت تکان به سمت عقب میباشد. ترمز این تراکتور از جور کفشکی لنتی میباشد. دیگر ویژگی ها و خصوصیت های این تراکتور درجدول ذیل کاملا شرح داده شده‌است.


برچسب: قیمت تراکتور دست دوم،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۹:۲۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

حفظ از دام بوسیله تراکتور


تراکتور کشاورزی دارنده کاربردهای فراوانی در صنعت کشاورزی و کشت و زرع هست. این ماشین مرگ آور امکان نصب اشکال ادوات کشاورزی را دارا است و به مراد خاک ورزی، کاشت و برداشت گزینه به کار گیری قرار میگیرد. علاوه بر کاربردهای گوناگون در زمین ها کشاورزی، این ماشین دارنده امکان های فراوان دیگری نیز می‌باشد که در اینجا به مطرح شدن بعضا از آن‌ها می‌پردازیم.

قیمت تراکتور دست دوم

تطهیر و شخم زدن زمین
یکی عملکردهای معمول تراکتور جدا و از دربین بردن علف ها میباشد. در صورتی‌که قرار بر این باشد که زمین را از سنگ و صخره، علف، خار و خاشاک و درختان تطهیر کرد بایستی از تراکتور برای بلند کردن، کشیدن و هل دادن استفاده کرد. یک وینچ خوب این قابلیت را مهیا می نماید تا اجسام به راحتی با Tractor کشیده شوند و به مکان دلخواه برده شوند. Brush Puller (مرگ آور ی علف) گیره ای دارااست که به درخت های کوچک و بوته ها پیوند می خورد و آن‌ها را از ریشه درمی آورد. همینطور لودر در Tractor برای هل دادن، بلند کردن و حمل کردن کنده های درخت، علف ها و خار و خاشاک آیتم به کار گیری قرار میگیرد. برای بارهای سنگین، حمل کننده های عقبی را می قدرت گزینه به کار گیری قرار بخشید چون گنجایش حمل بیشتری را دارا هستند.

برای همگی اندازه های این ماشین ادواتی از قبیل خیش، دیسک، بذر پاش و کالتیواتور که قابل اتصال به تراکتور میباشند وجود دارا‌هستند. ابزاری که برای پخش کردن کود گزینه به کار گیری قرار می‌گیرد نیز از ادوات بسیار دارای فایده در کشاورزی است. شخم زدن زمین از پاراگراف قابلیت و امکان های این ماشین کشاورزی می‌باشد.

 

حفظ از دام بوسیله تراکتور
قابلیت و امکان رویت کرد بسیار خوب، تایرهای وسیع و در دست گرفتن ظریف در تراکتور این اذن را به شما میدهد تا توشه علف یا این که یونجه برای طعام حیوان‌ها، به صورت ظریف در محل متبوع قرار داده شود و از بلند کردن و حمل مازاد پرهیز می گردد. تراکتورهای میانگین می‌توانند گلوله های پهناور و عظیم یونجه را جنبش دهند. در موقعیت بد جوی بار، برای خوراک دادن به دام می قدرت از Tractor به کار گرفت. در سرمای شدید و هوای نامساعد شایسته ترین وسیله برای جابجا کردن گوساله ی جدید متولد گردیده به درون سرپناه میباشد.

سیل، طوفان و دیگر بلایای طبیعی می‌توانند سبب ساز به مسدود شدن جاده ها و مشکل در عبور و مرور شوند که در‌این حالت تراکتورهای پهناور میتوانند مسیر مسدود گردیده و گل ولای را جابجا و خط مش را گشوده کنند. در بعضا از رویدادها که باعث به آوار شدن می گردد، از Tractor می اقتدار برای برداشتن آوار به کار گرفت.

 

تراکتور در ایجاد وساز
عملیات عمرانی و تولید و ساز سوای به کارگیری از این ماشین کاری طاقت فرسا و پیچیده است. حفر کردن چاله با استعمال از مته های منحصر در عملیات های عمرانی به وسیله تراکتور آسان میشود. یک کدام از ادوات بسیار جذاب، کاربردی و نسبتا گران، backhoe است که می قدرت آن را بر روی تراکتور نصب کرد و برای حفر فونداسیون، خطوط آب و برق از آن به کار گرفت. برای خوشگل ساختن منزل به مراد ساختن حوضچه، کاشتن بوته و شمشاد مستلزم یک تراکتور می‌باشید. برای جابجا کردن صخره ها نیز ماشینی مطلوب و ضروری میباشد. در صورتی‌که تعداد بسیار متعددی درخت و بوته ی گیاه برای کاشتن دارید با استعمال از مته های منحصر به فرد بوسیله تراکتور این عمل انجام پذیر هست.


برچسب: قیمت تراکتور دست دوم،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۶:۱۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)